Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z tapicerki meblowej – sprawdzone metody

Wypoczynek w salonie wszystkim kojarzy się z wygodą oraz miłym klimatem przy kominku. Spotkania w gronie rodziny, przyjaciół oraz domowe przyjęcia często pozostawiają ślady na naszej tapicerce. Każdy zatarty ślad po kawie, winie czy soku powoduje nieprzyjemny zapach, który pozostaje na długo. Brzydki zapach w mieszkaniu np. powstały w wyniku palenia papierosów, zapach z sierści naszego pupila (psa lub kota) również przenika do tapicerki meblowej. Wszystkie te substancje mają swój zapach, który z czasem narasta i staje się nieprzyjemny dla domowników.

Czyszczenie tapicerki meblowej nie jest najprostszym zadaniem, zwłaszcza gdy nie wiem jak się za to zabrać. Należy wziąć pod uwagę rodzaj materiału, kolor oraz czym zostało zabrudzone miejsce. Niestety domowe sposoby nie zawsze pomagają. Silne detergenty bardzo często mają chemiczną, intensywną woń, która może być szkodliwa dla domowników, a zwłaszcza dla alergików.

Idealny i nienaganny wygląd naszego narożnika, kanapy czy fotela z podnóżkiem w salonie to podstawa komfortu przebywania w danym pomieszczeniu, dlatego zlećmy to zadanie profesjonalistom. Regularne odświeżanie tapicerki meblowej przeprowadzone przez Nasza firmę pozwoli zachować ją w nienagannej formie, ponadto pozbędziemy się roztoczy oraz wszelkich zarazków.

Udostępnij: