Utrzymanie wysokiego stopnia higieny jest kluczowe nie tylko instytucjach publicznych czy przedsiębiorstwach, ale też prywatnych domach. Świadomość o tym wzrosła zwłaszcza w czasach pandemii COVID-19. Dlatego dziś czynności mające na celu eliminację wirusów, bakterii oraz innych drobnoustrojów cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w tym zakresie jest dezynfekcja specjalistycznymi środkami. Warszawa należy do miast, w których można skorzystać z naszych usług w tej dziedzinie. Zachęcamy do sprawdzenia, co konkretnie oferujemy w ramach neutralizowania mikroorganizmów.

Kiedy i gdzie przyda się dezynfekcja?

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto chce się pozbyć ze swojego mieszkania czy miejsca pracy groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarazków, a nawet grzybów. Szczególnie polecamy ją firmom z branży transportu medycznego, placówkom medycznym oraz przedsiębiorstwom zajmującym się przetwórstwem żywności. Jednak dezynfekcja przyda się nawet w zwykłym mieszkaniu. Zwłaszcza po przejściu ciężkiej choroby – jak COVID-19. Dzięki profesjonalnym sposobom wyeliminujemy drobnoustroje, które wciąż mogą czekać na innego nosiciela.

Metody dezynfekcji w naszej ofercie

Wyróżniamy się kompleksowością. Dysponujemy sprzętem przygotowanym na każdą okazję. Metody dobieramy więc do zadania, z jakim będziemy się mierzyć. Dla naszych klientów to gwarancja, że zastosowane urządzenia poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami. Wśród wykorzystywanych sposobów znajduje się dezynfekcja:

  • chemiczna,

  • termiczno-chemiczna,

  • fizyczna.

Dobór metody odbywa się na podstawie tego, jak duże pomieszczenie należy poddać procesowi i jaki efekt chce się ostatecznie uzyskać. Do tego dochodzi konieczność dostosowania środków do wyposażenia znajdującego się wewnątrz pokoju. Dla przykładu dezynfekcja promieniowaniem UV doskonale sprawdzi się w wielu miejscach wymagających wysokiego stopnia higieniczności (np. placówki medyczne), a para wodna o wysokiej temperaturze przy okazji usunie tłuszcz (co jest szczególnie przydatne w branży spożywczej).

Ile kosztuje dezynfekcja pomieszczeń?

Wycena zlecenia jest indywidualna. Oznacza to, że za każdym razem przygotowujemy osobny kosztorys. Wpływ na cenę ma m.in. rozmiar i liczba pomieszczeń poddawanych dezynfekcji, a także konieczność zastosowania konkretnej metody. Dzięki temu nasi klienci płacą wyłącznie za to, czego realnie potrzebują do kompleksowego oczyszczenia domu i firmy ze wszelkich niebezpiecznych mikroorganizmów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszymi propozycjami. Podczas rozmowy odpowiemy na każde pytanie dotyczące oferty, a specjaliści pomogą wybrać najkorzystniejsze w danej sytuacji rozwiązanie. Tym właśnie wyróżnia się profesjonalna dezynfekcja w naszym wykonaniu. Warszawa i okolice mają więc dostęp do skutecznej, dopasowanej do indywidualnych wymagań oraz taniej usługi, która przyda się w praktycznie każdym miejscu. Sprawdź, jak możemy ci pomóc w pozbyciu się wszelkich drobnoustrojów.